Jaagujaht
http://foorum.jaagujaht.ee/

Kuidas saada ligipääsu kinnistele teemadele
http://foorum.jaagujaht.ee/viewtopic.php?f=10&t=6
1. leht 1-st

Autor:  napoleon [ 13.04.2013 12:21:46 ]
Teema pealkiri:  Kuidas saada ligipääsu kinnistele teemadele

Suletud teemad on selleks, et arutada teemasid, mida (veel) avalikult arutada ei taha. Eelkõige puudutab see arutelu, kas ja kuidas kambakas 6/kambakas 7 võimaliku piletite mitteostmise teemal edasi käituda.
Suletud teemadele saavad ligipääsu vaid need, kes on kambaka mängudes osalenud või kellel on muul põhjusel õigustatud huvi selle teema vastu. Jätan endale siiski õiguse mis iganes kahtluse korral ligipääsu andmisest keelduda või nõuda täiendavat infot veendumaks, et õigustatud huvi nende teemade vastu olemas on.

Suletud teemadele ligipääsu saamiseks toimige nii:
1. Registreerige end siin foorumis
2. Andke mulle teada oma siinse foorumi kasutajanimi ja kambaka kasutajanimi. Kui teil on hinnavaatluse foorumis sama nimega kasutaja mis kambaka foorumis, siis eelistatud viis teatamiseks on hinnavaatluse PS. Minu kasutaja on ka HV foorumis napoleon
3. Kui teil hinnavaatluse foorumis kasutajat ei ole või see pole sama nimega, saatke mulle kambaka foorumi kaudu privaatsõnum.
4. Kui kaks eelnevat mingil põhjusel ei sobi, siis saatke mulle e-mail või PS siit foorumist ja leiame mingi muu võimaluse tuvastamaks, kas tegemist on ikka kambaka mängijaga

Kes selle foorumiga nmap'i või muud portscan utiliiti kasutada kavatseb, peab arvestama et mõnda aega enam foorumile ligi ei saa ja isegi ping ei vasta. Piirang rakendub automaatselt.

Autor:  LiivaneLord [ 19.04.2013 21:36:07 ]
Teema pealkiri:  Re: Kuidas saada ligipääsu kinnistele teemadele

viewforum.php?f=3

Seal pole ühtegi teemat. Või milline see kinnine teema on?

Autor:  napoleon [ 20.04.2013 10:58:23 ]
Teema pealkiri:  Re: Kuidas saada ligipääsu kinnistele teemadele

Seal pole jah ühtegi teemat, aga võid sinna teema teha kui soovid. Kinnist teemat need, kellele õigust pole antud, ei näe ehk nende jaoks poleks seda nagu üldse olemas.

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/