Jaagujaht

Ühine Viking Lotto mängimine
Tänane kuupäev 19.03.2024 12:41:44

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Foorum on lukus See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 95 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kas osaleksid kellegi teise eestvedamisel korraldatud Kambakas?
Olen igal juhul nõus järmgistes kambakates osalema, kui eestvedajaid on rohkem kui üks ja sellega risk, et keegi kohe vahele jäämata kambaka raha mittesihipäraselt kasutab, minimeeritud. 91%  91%  [ 51 ]
Olen nõus osalema vaid siis, kui kambaka korraldamiseks registreeritakse juriidiline isik, et asi läbipaistvam oleks. 4%  4%  [ 2 ]
Ei osale kindlasti lähiajal üheski kambakas. 4%  4%  [ 2 ]
Muu(lisa kommentaar foorumisse) 2%  2%  [ 1 ]
Hääli kokku : 56
Autor Sõnum
Postitus16.04.2013 23:11:51 
Eemal

Liitunud: 16.04.2013 22:32:43
Postitusi: 22
Minu meelest on Kambaka idee hea ja üritus kui selline võiks muidugi jätkuda, kuid põhiline raskuspunkt langeb usaldusväärsete vedajate leidmisele, kes tõesti viitsivad ja tahavad asja ausalt, korralikult ja tähtaegadest kinni pidades ajada. Sel juhul poleks vahet, kas tegu on mingi juriidilise isiku variandiga (mis läheks võib-olla liialt keerukaks/aeganõudvaks) või siis vanas vormis jätkamisega.

Ehk siis lühidalt - kuidas leida usaldusväärsed inimesed 100 kasutaja hulgast, kes, nagu eelpool mainitud, üksteist tegelikult ei tunne. Mis motiveeriks inimesi tundmatutele isikutele raha kandma?

Okei, oletame, et teeme konto, kuhu on ligipääs näiteks 3 inimesel - napoleon, ragulka ja x isik. Kes garanteerib, et mehel x ei teki taaskord mingeid skeemitamise mõtteid ning ta kogu panuste raha - või siis hoopis Jackpotti - teisele kontole ei kanna ja minema ei jaluta? Hea küll, teised 2 ausat meest märkavad skeemitamist ja hakkavad pröökama, aga mõistliku aja jooksul reaalse raha tagasi saamine oleks ju ikkagi küsitav.

Aatomil selline usaldus oli - suuresti tänu korda läinud K2 üritusele ja isegi tema suutis selle usalduse maha mängida. Eelmiste kambakate rahasid tõenäoliselt enam ei näe. Kui, siis kuskil kauges tulevikus.

Kambaka idee on hea ja mõttel on jumet, aga kuidas vältida sarnaste negatiivsete stsenaariumite kordumist?


Üles
 Profiil  
 
Postitus17.04.2013 09:19:26 
Eemal

Liitunud: 13.04.2013 12:46:16
Postitusi: 8
pooldan 2 käega kambaka jätkumist.

kas ise toeks saaksin olla, seda ei tea - elu on natuke liiga liikuv. (mitte et aega ei leiaks)

aga kui on "usaldusmehi" vaja, siis üks kontol silma peal hoidjatest - raporteeriatest võin isegi olla.

Napoleon tundub ka üle "harju keskmise", seda nii organisatoorse, kui väljendusoskuse poolest.


Üles
 Profiil  
 
Postitus17.04.2013 09:58:00 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2013 01:28:14
Postitusi: 1232
Asukoht: Tallinn
Eks Aatomiga juhtumiga seoses tekib tõesti usalduse küsimus, kuna juhul kui kontole mitu inimest ligi saab, siis põhimõtteliselt saab igaüks neist raha minema kantida. AGA päris tugev distsiplineeriv asjaolu on see, et ta jääb kohe vahele ja selle sigaduse politseile tõestamine on imelihtne ja vaevalt keegi nii loll on, et suht pisikese summa pärast kriminaalasja kaela tahab saada. Jah, 7k on ühest küljest küll päris suur summa, kuid minu arvates siiski mitte nii suur, et selle nimel märk külge saada ja nii mõnigi võimalus ära rikkuda. Näiteks nii mõnigi riigiamet ei tohi tööle võtta inimest, kellel kriminaalkaristus on, aga ega ka erafirmad sellisest isikust väga huvitatud pole, kes võimalusel raha pihta paneb ja jalga laseb. Ainuke koht, kus tõesti pisike risk on, on see kui tõesti jaagu võidame.... siis võib tõesti kellelgi kiusatus tekkida, kuid sel juhul on meil 30 päeva aega riskide maandamisele mõelda, kuna Eesti Loto ei maksa võitu ju kohe välja.
Kui asjale väga paranoiliselt läheneda, siis võite muidugi pangast uurida. Juriidiliste isikutega on selline võimalus olemas, et teatud summast alates peavad ülekande kaks inimest kinnitama, võibolla saab sama ka eraisiku kontoga teha.


Üles
 Profiil  
 
Postitus17.04.2013 10:14:04 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2013 20:51:53
Postitusi: 1195
Asukoht: Harjumaa
just mõtlesin sama, kas äkki on eraisiku kontol võimalik taoline piirang peale panna, et suuremate summade puhul vähemalt kahe inimese accepti vaja. Võin seda uurida pangast.

Küsimus on ikkagi, et kas lähme juriidilises vormis edasi või jätkame sarnaselt vana lahendusega...isiklikult pooldaks, et saaks asja ASAP taas käima. Äkki teeks küsitluse ja vaataks, mis enamus arvab ? Juriidilise vormi puhul annaks ma juhtohjad kasutaja bigu kätte, ta tundus asja enam vähem teadvat ;)
Minnes aga vanamoodi edasi siis peaksime leidma min.3 inimest (hea oleks 4), kes kogu kambale oma isikuandmed avaldaks, et oleks võimalus eelnevalt mingilgi määral tausta uurida ?


Üles
 Profiil  
 
Postitus17.04.2013 10:32:34 
Eemal

Liitunud: 12.04.2013 20:10:40
Postitusi: 109
Sai just uuritud kas eraisiku konto puhul oleks see kahe inimese accept võimalik kuid kahjuks mitte. Ise pooldaks samasugust jàtkamist nagu seni oli, juriidilises vormi tegemine võtab omajagu aega ja tõenäoliselt oleks sellel asjal kulusid ka kkndlasti.

3 inimest asja eesotsas oleks vãga hea ..napoleon, sina ragulka ja no küllap leidub veel keegi..:) arvatavasti ausaid inimesi ikka on.


Üles
 Profiil  
 
Postitus17.04.2013 12:16:14 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2013 20:51:53
Postitusi: 1195
Asukoht: Harjumaa
Sain eelnevatest postitustest aru, et kasutaja K-06 oleks samuti valmis asja vedama. olc ja bigu ?


Üles
 Profiil  
 
Postitus17.04.2013 17:03:12 
Eemal

Liitunud: 14.04.2013 13:52:23
Postitusi: 150
ragulka kirjutas:
Sain eelnevatest postitustest aru, et kasutaja K-06 oleks samuti valmis asja vedama. olc ja bigu ?

Ei, mina ei vea midagi.


Üles
 Profiil  
 
Postitus17.04.2013 19:11:19 
Eemal

Liitunud: 16.04.2013 22:32:43
Postitusi: 22
napoleon kirjutas:
Jah, 7k on ühest küljest küll päris suur summa, kuid minu arvates siiski mitte nii suur, et selle nimel märk külge saada ja nii mõnigi võimalus ära rikkuda.

Nõus. Sinu meelest pole see piisavalt suur summa, et mainet rikkuda. Minu meelest ka ei ole, aga näiteks Aatomi meelest on :|

Selles mõttes pooldan ka vanas variandis jätkamist, et kui vedajatel oleks tõsine tahtmine skeemitada, siis küll nad leiaksid ka jur isiku puhul variandi, kuidas skeemitada. Kogu mäng on enamjaolt niiehknaa usalduse peale üles ehitatud. Tuleb lihtsalt mõelda, kuidas riske minimeerida.

Näiteks selline variant:
* 3 vedajat avalikustavad isikuandmed (nimi + isikukood) kogu kambale, et ei satuks taas 5- või enamakohaliste võlgadega vedajaid
* samad vedajad saaks kokku ja identifitseeriks ennast üksteisele :)
* minnakse koos panka ja luuakse ühise ligipääsuga konto
* edasi läheks kõik vana Kambaka variandi järgi selle erinevusega, et pärast piletite ostmist laetakse üles ka panga allkirjaga maksekinnitus


Enne oleks ilmselt mõistlik teha küsitlus, et kui paljud oleks üldse nõus pärast aatomikatastroofi jätkama.

EDIT: Kui üldse jätkata, siis pigem ASAP. Ajapikku teema ununeb ja kamp vajub laiali. Sõpru on seekord vist ka raskem kaasata. A la: "Ei-ei, seekord on tõesti asi aus." :D


Üles
 Profiil  
 
Postitus17.04.2013 19:33:30 
Eemal
Site Admin

Liitunud: 12.04.2013 21:32:34
Postitusi: 239
Asukoht: Tartu
Jah, ma olen ka valmis natuke vedama (loodame, et igaüks isesuudna asja ei vea).

Nüüd selle juriidilise kehaga on nii, et see vajab veel mõtlemist.
Peaks veel Eesti Lotoga rääkima aga mingil üldmeili kaudu ei tahaks nagu asja ajada, otsin mingi otsekontakti sealt ja uurin mis võimalused on ja mis variant on see nö ametlik edasimüüja staatus.

Praegu on ikkagi kõige nõrgem koht see, et Eesti Lotos saab konto teha ainult eraisik, mis tähendab, et kui eraisiku nimele tuleb suurem võit (üle 2000,-) siis tema läheb ja vormistab võidu Eesti Lotos ja kuhu ja kellele ta selle raha kannab on juba tema isiklik asi. Isegi kui me teeksime kõiki toiminguid juriidilise isiku abil/toel on see eraisiku konto Eesti Lotos keti nõrgim lüli.

Tulundusühistu moodustamiseks on vaja kahte isikut, kes läheksid notarisse ja asja ära vormistaksid ja kui ei taha liikmetele vastutust panna, siis vajalik algkapital 2500,- kui see on mitterahaline (nt mingi koduleht ja foorum on juba kellegi panus asjasse ja seda saab mitterahalise panusena arvesse võtta), siis selle auditeerimise eest küsitakse ~50,-
Riigilõiv on €140,60. Notaritasud on umbes €70,-
Arvestades, et meil on tehinguid praegusel hetkel umbes 150 tk iga 10 nädala tagant, mis teeb siis ~800 tehingut aastas, seega mingit suurt ülemõistuse raamatupidamist ei ole - põhiline on aastaaruanne, selle saab umbes 40,- aastas.
.ee domeen ~16,- aastas, .eu domeen ~7,-/aastas .com ~8,-/aastas. Veebiserver sõltuvalt mahust alates 3,-/kuus (Zone'l piiramatu mahuga pakett nt 17,-/kuus aastase lepingu korral).

Kui ühingu liikmetelt küsida nt algkapitaliks igalt ühelt 10-20-30,- (vastavalt siis 250 vs 125 vs 83 liiget), kes tahab võib rohkemaga toetada (see summa jääb liikme nö osakuks ja kui ühistu liige soovib ühistust välja astuda saab ta oma raha tagasi - ja mõnigi kord on see ajas suurenenud) ja nt 1% vahendustasuks (viimase 3 kambaka keskmine panustamise summa on ~6000,- - mis teeb siis ~300,-/aastas), siis selle summaga saakski kõik asutamiskulud ja jooksvad kulud kaetud.
Kui küsida mitte liikmetelt vahenduseks nt 5% siis selle tasu eest saab juba ka midagi arendusse panustada, kui tarvis. Kuid üldjuhul on tegemist ikkagi puhtalt vabatahtliku tegevusega eesmärgiga luua pidevalt turvalisemat ja mugavamat keskkonda mängijatele.

P.S aatom võttis ühendust ja lubas hiljemalt reedeks K8 panuse tagasi maksta. Eks me näe.


Üles
 Profiil  
 
Postitus17.04.2013 21:51:13 
Eemal

Liitunud: 17.04.2013 21:48:19
Postitusi: 8
Eestvedamise koha pealt eriti midagi öelda ei oska, pigem lasen teistel seda teha....siiski, olen nõus variandiga, et mingi % võitudest läheb domeeni, foorumi, kontode jne ülalpidamiseks.
Kui juba mänguks läheb, siis omaltpoolt sooviksin, et miinimumpanus muudetaks tagasi 10€ peale.


Üles
 Profiil  
 
Postitus17.04.2013 22:14:43 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2013 20:51:53
Postitusi: 1195
Asukoht: Harjumaa
ega minagi seda vedada taha, pigem peaksime ajama kõik ühist asja ning omavahel ülesandeid jagama. Isikuandmete jagamise vastu mul midagi pole, sest isiklikult krim. karistused puuduvad, smslaenu pole võtnud (ja pole nagu vajadus), maksehäireid samuti pole :D
Aga kui nüüd tõsiselt rääkida siis võiks ASAP midagi ära otsustada....alguses kasvõi vanamoodi jätkates.


Üles
 Profiil  
 
Postitus17.04.2013 22:34:06 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2013 01:28:14
Postitusi: 1232
Asukoht: Tallinn
Kui tahaks asja kiiresti käima lükata, siis mai algusest saaks ehk hakata panuseid koguma. Paralleelselt peaks korjama ka annetusi või tegelema juriidilise keha loomisega, aga pigem alustaks esialgu pisikese seltskonnaga vanamoodi, kuna juriidilise keha loomine võtab aega. Võime asja siin foorumis alustada, aga millalgi peab sellele muu veebimajutuse leidma, soovitavalt ka sobiva domeeni registreerima ja seda mitte väga kauges tulevikus.
Aga panen siis küsitluse üles, et näha mis asjast aravatakse.


Üles
 Profiil  
 
Postitus17.04.2013 23:16:24 
Eemal
Site Admin

Liitunud: 12.04.2013 21:32:34
Postitusi: 239
Asukoht: Tartu
ma vaatasin, et see teema on avalik kõigile, ka mitte kasutajatele... samas pole sel vahet, tulebki rohkem huvilisi :)


Üles
 Profiil  
 
Postitus17.04.2013 23:24:19 
Eemal

Liitunud: 12.04.2013 20:10:40
Postitusi: 109
Andsin oma hâãle :)


Üles
 Profiil  
 
Postitus17.04.2013 23:28:22 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2013 01:28:14
Postitusi: 1232
Asukoht: Tallinn
bigu kirjutas:
ma vaatasin, et see teema on avalik kõigile, ka mitte kasutajatele... samas pole sel vahet, tulebki rohkem huvilisi :)


Jah, see teema on täiesti sihilikult kõigile avalik, kuna õigus sõna võtta peaks olema ka endistel ja tulevastel mängijatel. Kui arvate, et teema arutamiseks peaks olema ka suletud foorum, siis andke teada, aga hetkel ei näe mingit pointi seda teemat varjata.


Üles
 Profiil  
 
Postitus18.04.2013 00:34:02 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.04.2013 00:30:04
Postitusi: 432
Olen jätkamise poolt ja arvan, et osaleks ka tulevastes mängudes. Aga kambaka nime võiks vahetada, alustada puhtalt lehelt nagu.


Üles
 Profiil  
 
Postitus18.04.2013 00:48:44 
Eemal

Liitunud: 14.04.2013 00:30:48
Postitusi: 60
Toetan ka ürituse jätkumist aga samuti soovitan kaaluda nime vahetust.
"Kambakas" juba viitab ärategemisele, on halvamaiguline ja nagu selgus, viis ka negatiivse lõpptulemuseni.
Meile tehti kambakas.

Ise võin veidi aidata tulemuste ja statistika suuremal visualiseerimisel aja jooksul. Siin ainest on, mida kuvada..
Suurim võit, suurim kasutajate hulk, panuste split, keskmine võidu %, keskmine raha tagasisaamine, trendid, aktiivsus jne jne jne..

Martin


Üles
 Profiil  
 
Postitus18.04.2013 09:50:47 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2013 01:28:14
Postitusi: 1232
Asukoht: Tallinn
LiivaneLord kirjutas:
Olen jätkamise poolt ja arvan, et osaleks ka tulevastes mängudes. Aga kambaka nime võiks vahetada, alustada puhtalt lehelt nagu.


Idee iseenesest on hea, kuna kambaka nimel on tõepoolest kehv varjund nii sõna enda tähenduses kui ka "aatomikatastroofi" tõttu. Kui kellelgi on ideid uue nime osas, siis ärge hoidke neid enda teada :) Ise ei oska hetkel midagi head pakkuda, aga eks mõtlen ka ise selle peale.


Üles
 Profiil  
 
Postitus18.04.2013 11:06:04 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2013 20:51:53
Postitusi: 1195
Asukoht: Harjumaa
Esimese mõttena kargas pähe "Lotomiljokas"....


Üles
 Profiil  
 
Postitus18.04.2013 15:05:07 
Eemal
Site Admin

Liitunud: 12.04.2013 21:32:34
Postitusi: 239
Asukoht: Tartu
Kambaloto
Lototroon (justnimelt kahe oo-ga lõpus)
LotoKo
Lotoring
Lotokoperatiiv :D
JaaguPott


Üles
 Profiil  
 
Postitus18.04.2013 15:29:54 
Eemal

Liitunud: 12.04.2013 20:10:40
Postitusi: 109
JaaguPott on päris hea :D


Üles
 Profiil  
 
Postitus18.04.2013 15:35:36 
Eemal

Liitunud: 17.04.2013 21:48:19
Postitusi: 8
Pakun ka paar nime siis :
Jackpot Klubi
Vikingpot (eeldan, et tegeleme ainult Viking Loto loosimistega)
BigPot (selles mõttes, et palju inimesi panustab ühte "potti")


Üles
 Profiil  
 
Postitus18.04.2013 16:29:02 
Eemal

Liitunud: 15.04.2013 09:18:48
Postitusi: 1
Rahakogu või kuldkelder
mõtlesin ka "Toome Ära" , aga parem oleks siis juba "Ei aatomile"


Üles
 Profiil  
 
Postitus18.04.2013 18:22:15 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.04.2013 00:30:04
Postitusi: 432
Jaagupott on hea pakkumine.

Mina pakun Jaagujaht või Vikinglased. Või kui lotost sõltumatu, siis Lotosõltlased või lotofännid/fanatikud.

Mina võin omalt poolt aidata sellega, nii palju, kui mu omast tarkusest saadud tarkus võimaldab -> http://liivanelord.planet.ee/viking/
:D


Üles
 Profiil  
 
Postitus18.04.2013 20:46:10 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2013 01:28:14
Postitusi: 1232
Asukoht: Tallinn
Kui ideid on, pakkuge veel. Nimetus võiks olla lühike ja tabav(alternatiiviks ka mitmest sõnast koosnev nimi, mille sõnade esitähtedest koosnev lühend midagi muud ei tähenda ja lihtne hääldada on). Minu arvates pole väga hea, kui see võimaliku võiduga seotud on, kuna loto on loto ja võit pole garanteeritud. Pigem võiks nimi vihjate ühele või mitmele järgnevatest:
- loto või Viking Lotto
- ühine panustamine/mängimine
- 10 loosimist
- süsteemimäng

Aga võib muidugi olla ka lihtsalt tabav või humoorikas. Minu tagasihoidliku arvamuse järgi pole olulist vahet, kas nimi eesti või inglise keeles on.
Aga mis ma siin ikka targutan, ise ikka midagi head pakkuda ei oska...
Teeks siis nii, et nime võib pakkuda pühapäeva õhtuni ja esmaspäeval teeme hääletuse.


Üles
 Profiil  
 
Postitus18.04.2013 20:57:02 
Eemal

Liitunud: 16.04.2013 22:32:43
Postitusi: 22
Poolthääl antud.

Nimetuse osas kõlaks Jaagujaht päris hästi.
Aga jah, selle kohta võib hiljem uue küsitluse teha.


Üles
 Profiil  
 
Postitus18.04.2013 23:12:23 
Eemal

Liitunud: 12.04.2013 21:20:07
Postitusi: 21
Ma ka oleks poolt. Saaks ehk vahelduseks päriselt ka Kambakat mängida. Mitte oodata/loota et eimillestki miskit tuleb.


Üles
 Profiil  
 
Postitus19.04.2013 09:08:51 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2013 20:51:53
Postitusi: 1195
Asukoht: Harjumaa
Tundub, et enamus on hetkel vana süsteemiga jätkamise poolt (kuniks selgub kui keeruline on juriidiliselt asja ajada?).
Järgmiseks tekib küsimus, et kes asja ajama hakkab. Hetkel on mul silma jäänud sellised nimed nagu bigu, K-06, napoleon ja mina või unustasin kellegi ? Millest omakorda tekib küsimus, et kas nende nimede taga peituvad ka usaldusväärsed isikud...
Pühapäeva õhtul/esmaspäeval napoleon kogub võimalikud nimekandidaadid (MÄNGU NIME) kokku ja teeb väikse hääletuse, et mis siis selle ühisürituse nimeks saab ?


Üles
 Profiil  
 
Postitus19.04.2013 09:53:26 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2013 01:28:14
Postitusi: 1232
Asukoht: Tallinn
Ega usaldusväärsuse tõestamiseks vist muud võimalust pole, kui eestvedajad panevad siia üles digiallkirjastatud dokumendi ja annavad potentsiaalsetele mängijatele nõusoleku teha enda kohta krediidiinfo päringu ja soovi korral uurida ka politseist, et neid kriminaalkorras karistatud ei ole. Mina võin seda vabalt teha, ühtegi maksehäiret mul pole ega ole ka kunagi olnud ja politsei huviorbiiti olen ka ainult seoses mõne pisema liiklusseaduse rikkumisega sattunud.


Üles
 Profiil  
 
Postitus19.04.2013 10:45:35 
Eemal

Liitunud: 19.04.2013 10:33:35
Postitusi: 12
Lihtsalt KORRALDAJA peab leidma aja kohtumiseks osalejatega ala kasvõi kord kuus või siis paari kuu peale.
Lepitakse koht kokku ja soovijad saavad tulla ja vaadata, mida on ostetud kuna jne.

Samas võib ka nii teha, et kui korraldaja on valitut, valitakse ka näiteks 3 revideeriat. Kes hoiavad silma asjal peal.
Kohtumine korraldajaga, panga ja loto väljavõtete revideerimine.

Kes iganes korraldaja kohta tahab, tehku pangas heaga uus arveldusarve. Et loto asjad oleks vaid ühe kontoga seotud.
Isiklikke makseid sinna ja sealt välja olal ei või (peale oma panuse). Lihtsam ka revideerida.


Endal mul olid aatomi kambaka numbrid excelisse taotud ja jälgisin küll seisu. Kas tuli võit või ei tulnud (vahet pole kas reaalne pilet oli).


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Foorum on lukus See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 95 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
POWERED_BY
et 3.0.10