Jaagujaht
https://foorum.jaagujaht.ee/

Kas kellelgi on kogemust wordpress lehtede tegemisega?
https://foorum.jaagujaht.ee/viewtopic.php?f=19&t=125
1. leht 1-st

Autor:  napoleon [ 25.03.2018 18:03:21 ]
Teema pealkiri:  Kas kellelgi on kogemust wordpress lehtede tegemisega?

Hei,

viimastel nädalatel on tekkinud probleem http://www.jaagujaht.ee/kontakt/ lehega. Täpsemalt on siis jama captcha-ga, kuna selle kaudu tuleb päris mitu kirja venekeelset spämmi päevas. Kui keegi kohe mingit head rohtu oskab pakkuda ja saab lisaks nõule ka jõuga aidata, andke teada. Kuna jaagujahi korraldajad korraldamise eest mingit tasu ei võta, siis eeldan, et abistaja saab ka tasuta aidata. Kui keegi tasuta aidata ei taha, eks siis saame muidugi ka annetusi küsida, aga sealt vast niipalju ei tule, et see abi nüüd päris täishinnaga kinni maksta.

Autor:  LiivaneLord [ 06.04.2018 06:02:43 ]
Teema pealkiri:  Re: Kas kellelgi on kogemust wordpress lehtede tegemisega?

See captcha tundub kuidagi väga ebaturvaline ja kergesti skännitav olevat vist.

Wordpressi ei tea ja ei tunne ning võib-olla on sellel mingi recaptcha plugin vms, nagu Joomlal tundub olevat, aga kuna oma koduka tegin ise, siis google recaptcha lehelt sain kunagi koodid, mis tuleb oma veebilehele kopeerida + failid ning siiani pole kellegil õnnestunud spämmida.

Olen muidugi ajast maha jäänud, sest https://developers.google.com/recaptcha/docs/display lehel on hoopis teistsugused lähtekoodid.

Või proovi https://www.google.com/recaptcha/admin turvalisust tõsta, mul on seal mingi liugur, mille kaudu saab "turvalisust tõsta". Kuidas iganes see rakendub ...

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/