Jaagujaht

Ühine Viking Lotto mängimine
Tänane kuupäev 28.03.2024 18:33:31

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
Postitus22.06.2013 12:27:22 
Eemal

Liitunud: 31.05.2013 00:50:17
Postitusi: 6
Tahtsin esimest korda Teie ühisostmises kaas lüüa aga siiani pole see õnnestunud. Ei tea kas olen lausloll,aga ma ei leia kohta kuhu saaksin raha panustada.Lugesin kõik läbi, no ei leia.Arvuti pole mulle võõras aga toime ma siin ei tule.Ehk võiks ka rumalamatele teha puust ette.Näen kes on panustanud ja millise summa eest.


Üles
 Profiil  
 
Postitus22.06.2013 21:35:28 
Eemal
Site Admin

Liitunud: 12.04.2013 21:32:34
Postitusi: 239
Asukoht: Tartu
Hetkel panustada ei saa. Järgmine panustamine algab arvatavasti enne praeguse mängu lõppu (praegune mäng lõppeb 31.07.2013) ~juuli keskelt.
Tegelikult ei ole meie veele üksmeelele jõudnud kas uus mäng hakkab kohe peale praeguse lõppu või alles natuke hiljem.
Jälgi foorumit ja võid ka nn listiga liituda - siis tuleb tähtsam info ka otse Sinu e-mailile.


Üles
 Profiil  
 
Postitus23.06.2013 10:57:38 
Eemal

Liitunud: 31.05.2013 00:50:17
Postitusi: 6
Vabandage kas registeerimine ja liitumine on kaks eri asja?Kui olen registreerinud peaksin ju kohe olema tõsiselt võetav või ei ole?Tahtsin juba selles mängus osaleda ja panustada 2 nädalat tagasi ,aga ei osanud kuhu ja kuidas panustada.Palun tehke asi selgemaks inimestele, ja kas mängijad ON oodatud või EI.


Üles
 Profiil  
 
Postitus24.06.2013 19:32:01 
Eemal

Liitunud: 14.04.2013 13:52:23
Postitusi: 150
Võta rahulikult. 2 nädalat tagasi mäng juba käis ja sellel ajal panustada ei saa.
Kogu vajalik info on olemas http://www.jaagujaht.ee/
Foorum on ka abiks:) Uued on alati teretulnud.

kammipii1 kirjutas:
Vabandage kas registeerimine ja liitumine on kaks eri asja?Kui olen registreerinud peaksin ju kohe olema tõsiselt võetav või ei ole?Tahtsin juba selles mängus osaleda ja panustada 2 nädalat tagasi ,aga ei osanud kuhu ja kuidas panustada.Palun tehke asi selgemaks inimestele, ja kas mängijad ON oodatud või EI.


Üles
 Profiil  
 
Postitus24.06.2013 21:24:05 
Eemal

Liitunud: 31.05.2013 00:50:17
Postitusi: 6
Tänan vastamast,kahjuks uut infot ma ei saanud.Ise pean normaalseks,et enne kui end millegiga seod teed asja endale selgeks.Ja just seda ma olengi üritanud.Võiks ju olla kirjas mitu päeva või nädalat peale uue mängu väljakuulutamist saab teha pakkumisi.Nt.hetkel olen suvekodus ja mul puudub siin ID kaardi lugeja,kas ma saan ilma selleta teha mingeid toiminguid või pean hoopis linna sõitu planeerima.Kui asi on segane siis loomulikult on küsimusi ja mitte vähe.Ilmselt pean igal nädalal hakkama siin käima et ehk on mingit infot tulnud.Ei saa võtta väga rahulikult kuigi tahaksin. Vabandan igatahes.


Üles
 Profiil  
 
Postitus25.06.2013 09:32:21 
Eemal

Liitunud: 16.04.2013 08:36:58
Postitusi: 22
Panustamise aeg kuulutatakse välja umbes 1 kuu enne uue mängu algust. Panustamise aeg on piiratud ehk teatud kuupäevast teatud kuupäevani.
Kui panustamise aeg on lõppenud siis ostetakse piletid 10 loosimiseks ja nende 10 loosimise ajal lisapanuseid juurde teha ei saa.
Seega tuleb oodata järgmise mängu alguse välja kuulutamist.
Kogu info sisestatakse ka siia foorumisse.
Kuna kõik ei käi regulaarselt foorumis siis on võimalik ühineda e-maili listiga ja tähtis info jõuab listis olevatele postkasti.

E-MAIL listiga liitumiseks toimi nii nagu siin kirjas:
viewtopic.php?f=16&t=29


Üles
 Profiil  
 
Postitus25.06.2013 21:01:12 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2013 01:28:14
Postitusi: 1232
Asukoht: Tallinn
Foorumisse registreerimine ei sea veel mingeid kohustusi. Oma osaluse kinnitab mängija panuse tegemisega, täiendavalt me kasutajaid ID kaardiga ei tuvasta ja hetkel pole ka ette näha, et selleks tulevikus vajadus peaks tekkima. Seega ID kaardi vajadus sõltub sellest, kas saad oma netipanka ka muudmoodi(mobiili id, paroolikaart, pin kalkulaator, ...) sisse.
Info järgmise mängu ja panustamise kohta tuleb tõenäoliselt järgmisel nädalal ja uus mäng algab tõenäoliselt 7. augustil.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
POWERED_BY
et 3.0.10